Přehlídka klasických filmů KVIFF Classics

Přijměte pozvání na dvoudenní přehlídku klasických filmů, která se nazývá KVIFF Classics, a proběhne od 14. do 16. prosince 2023 v pražských kinech Světozor a Ponrepo. Přinese filmová díla, která se nesmazatelně zapsala do historie světové kinematografie, vytvořená tvůrci zvučných jmen. Kompletní program přehlídky KVIFF Classics naleznete na tomto odkazu: https://classics.kviff.com/.

 

Přehlídku slavnostně zahájí ve čtvrtek 14. 12. 2023 v 19 hodin v kině Světozor český film Petrolejové lampy. Respektovaná psychologická studie režiséra Juraje Herze s obdivuhodnou výtvarnou stylizací a nezapomenutelnými hereckými výkony Ivy Janžurové (která by měla přijít osobně) a Petra Čepka bude promítána v nové, digitálně restaurované 4K verzi. Jde o další domácí titul, který byl digitálně restaurován z finančních darů Eduarda a Milady Kučerových.

Senioři mají na přehlídku zvýhodněné vstupné 130 Kč (namísto plné ceny 175 Kč).)

Předprodej vstupenek na přehlídku KVIFF Classics probíhá na pokladnách a webech kin Světozor a Ponrepo. Veškeré informace o programu a o uváděných filmech naleznete na odkazu:  https://classics.kviff.com/.

Fotogalerie