Pozvánka od České filharmonie

 

Vážení a milí,

 

Rádi bychom Vás pozvali do Rudolfina na další pokračování hudebního setkávání pro seniory Musica Ludus, které pořádá oddělení vzdělávacích pořadů České filharmonie, tentokrát na téma Echo v hudbě. Program bude probíhat v krásných prostorách Sukovy síně. I letošní sezónu Vás pořadem provede zkušená lektorka a dlouholetá hudební pedagožka Rafaela Drgáčová, která na podobných projektech spolupracuje i s Akademií III. věku. Ozvěnu Vám společně s lektorem a hudebníkemOndřejem Tichým představí prostřednictvím písní, básní, ale třeba i při jednoduchých intonačních nebo rytmických cvičeních. Ale nemusíte mít strach, program je určen zájemcům bez předchozích hudebních zkušeností a schopností. Půjde totiž především o společný prožitek a radost ze společného setkání.

 

Program se uskuteční ve čtvrtek 19. 10. 2023 od 14.00 a v pátek 20. 10. 2023 od 9.30. Délka programu je 2 hodiny 30 minut s přestávkou, cena vstupenky 200 Kč. Program je připraven pro skupinu 30 účastníků.

 

Pokud byste měli Vy nebo Vaši přátelé a blízcí o tento druh zážitku zájem, ale váhali byste, spojte se s námi na telefonním čísle 731 518 891 nebo na mailuandrea.capkova@ceskafilharmonie.cz , rádi zodpovíme Vaše otázky. Pokud jste již rozhodnuti a rádi byste se tohoto setkání zúčastnili, vstupenky můžete zakoupit na našem webu, kde najdete i další informace k tomuto pořaduhttps://www.ceskafilharmonie.cz/koncertni-rada/29654-musica-ludus/

 

Přejeme Vám krásný den a třeba v Rudolfinu na viděnou!

Za oddělení vzdělávacích pořadů ČF Andrea Čapková

Fotogalerie