Momentky z Fresh senior festivalu 2018

Již po 6. proběhl Fresh senior festival ve Villa Pellé. V pondělí 11. června po celý den od 10 až do 20 hodiny byl pro návštěvníky přichystán zajímavý a zábavný program s kvalitní hudbou všech možných žánrů od lidovek, dechovky v podání Ústřední hudby Armády České republiky, které předcházel pořad Miloše Skalky a jeho Starých desek věnovaným populární skladbám hlavně minulého století. Úspěch mělo i vystoupení Pražského dixielandu. Na závěr odpoledne vystoupil originální Pražský Ukulele Band a Bílé vrány a úplnou hudební tečkou festivalu byla jazzová legenda Laco Dezci a Celula New York.

Na hlavním pódiu také vystoupila taneční skupina Marietta, která předvedla polky z celého světa. Členové Sokola Břevnov ukázali jak snadno lze cvičit doma a uvolnit si například ztuhlé šíjové svaly. Zajímavé bylo vystoupení cvičených psů Celní správy a ze Záchranné brigády kynologie Praha.

V okolí budovy i v sálech Villa Pellé měli zájemci možnost potkat se s odborníky s různým zaměřením a navštívit přednášky věnované problematice spojené s Alzheimerem, žilním potížím, ale i bezpečného chování v ulicích měst.

I v letošním ročníku festivalu probíhala soutěž o zajímavé ceny.

Cílem festivalu bylo propojení generací společnými zájmy, aktivitami i kulturními zážitky a možnost setkat se s odborníky z široké škály společenských oborů, kteří byli připraveni po celý den odpovědět dotazy zájemců. Vstup na festival byl opět zdarma.

Fotogalerie