FRESH SENIOR FEST na nám. Jiřího z Poděbrad 20. 9. 2017

Fresh senior fest na náměstí Jiřího z Poděbrad, který se uskutečnil ve středu 20. 9. 2017 od 13 do 18 hodin, se vydařil a i přes krátkodobou nepřízeň počasí se diváci nenechali odradit. 

Fresh senior fest zahájili pánové ze Staropražské kapely Hašlerka. Zahráli nestárnoucí písničky nejen o Praze a obecenstvo se směle ke zpěvu přidalo. Následovalo vystoupení svěžího dámského souboru Marietta ze Senzačních seniorů, který zatančilo skupinový country tanec i další velmi dobře sehrané tance.

Obecenstvo se pomalu, ale jistě začalo ještě více zahušťovat před vystoupením Ivana Mládka a Banjo Bandu. Oblíbené písně doplnili humornými příběhy o jednotlivých členech kapely a diváci se výborně bavili. 

Závěr odpoledního programu vyplnil Pražský ukulele band se čtyřmi zpěvačkami ze skupiny Bílé vrány, které až na jednu z nich pochází z nám tolik vzdáleného Japonska. Přesto pro japonské zpěvačky nebyl problém brilantně a dvouhlasně zazpívat písničky v češtině.

Fresh senior fest se velmi vydařil a z počtu i z tváří obecenstva, tvořícího zastoupení všech věkových kategorií, bylo znát, že se jim program líbil.

Návštěvníci měli možnost se také zastavit u stánku Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy a u stánku Remedium, jehož zástupkyně představily programy a kurzy zaměřené pro seniory.  

Doufáme, že i příští rok budeme mít možnost podobný program na náměstí Jiřího z Poděbrad připravit ve spolupráci s Městkou částí Praha 3.

Letošní Fresh senior fest jsme připravili spolu se zástupcem starostky Městské části Praha 3 panem Alexanderem Bellu a příspěvkovou organizací Za Trojku.

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotogalerie