Babí léto v pohybu

Již čtvrtý ročník cyklu Babí léto v pohybu, které ve spolupráci s MČ Praha 6 pořádá Fresh senior, proběhne v posledním zářijovém týdnu. Od 24. září nabídne seniorům inspiraci, jak co nejdéle pěstovat osobní fyzickou a psychickou zdatnost. Program Babího léta v pohybu je i tentokrát pestrý a návštěvníci budou mít zdarma příležitost vyzkoušet nové nebo opomenuté aktivity pohybových pořadů, dozvědět se a osvěžit si informace týkající se zdraví, nebo se jen přijít pobavit.

V letošní nabídce mimo jiné se opět můžete těšit na tradiční Módní přehlídku Senior Fashion pořádanou ve spolupráci s módní stylistkou Elen Zajíčkovou, Office Mode a Second Paris. Naše pozvání přijal také Ateliér Šamamky, který představí umění panenkování, mozaiky, patiny, vitráže a výroby šperků.

Výjimečnou příležitost budou mít návštěvníci s Dnem zdraví s ÚVN. Vojenská nemocnice o pacienty pečuje již 80 let. Cílem edukačních specialistů je vést veřejnost, pacienty i zaměstnance nemocnice k péči o své zdraví, k tomu, aby nezanedbávali preventivní vyšetření, která mohou včas odhalit zdravotní problémy. Den zdraví v Písecké bráně nabídne možnost prověření svého zdravotního stavu v podobě měření tlaku, hodnot cukru v krvi. Odborníci na základě měření tuků v těle poradí se správnou výživou a také ukáží správnou dentální hygienu. Přítomní budou poradci na problematiku s pohybovým aparátem, tak na problematiku závislostí a očkování. Zájemci se seznámí s poskytnutím první pomoci a technikou trénování paměti, ale také si mohou připomenout správné mytí rukou.

Program  Babího léta v pohybu:

po 24. 9. ve 14 hodin Procházka Divokou Šárkou, sraz na konečné tram. zastávky Divoká Šárka. Rezervace místa nutná!

út 25. 9. v 11 hodin, Tančírna s Petrem Veletou, Písecká brána 

út 25. 9. v 16 hodin, Módní přehlídka Senior Fashion, Písecká brána 

stř 26. 9. od 10 hodin, Jóga od A do Z, Villa Pellé. Rezervace místa nutná!

stř 26. 9. od 14 hodin, Den zdraví s ÚVN, Písecká brána

čtv 27. 9. od 10 hodin, Cvičení pro zdravá záda, Villa Pellé. Rezervace místa nutná!

čtv 27. 9. od 16 hodin, Film HipHop-erace, Villa Pellé

Adresy konání: Villa Pellé, Pelléova 10, Praha 6 Písecká brána, K Brusce 5, Praha 6

Rezervace/ informace na info@porteos.cz

Fotogalerie