BABÍ LÉTO v POHYBU 2017

 

I letos jsme uspořádali již 3. ročník Babího léta v pohybu 2017 zaměřeného hlavně na pohyb, přednášky o zdraví, ale i závabu.

Začali jsem v pondělí 11. září v 15 hodin Taneční terapií Petra Velety.

Úterý 12. září v 16 hodin byla přichystaná Módní přehlídka Senior Fashion ve spolupráci s internetovým portálem i.60.cz v Písecké bráně a kromě velmi povedených modelů z pražských butiků zaměřených na oděvy z druhé ruky, velmi elegantní obleky předvedl i muž.

Středa 13. září v 15 hodin patřilo Cvičení pro lepší zrak a na tuto praktickou přednášku navázalo Setkání s Mathildou Nostitzovou ve Villa Pellé a se zástupkyněmi, kteří cvičí psy pro nevidomé, nebo takového pejska přímo používají. Přišla i paní Mathilda Nostitzová, velká milovnice psů a patronka Nadačního fondu Mathilda. Paní Nostitzová převzala šek pro Nadační fond Mathilka od radní MČ Praha 6 paní ing. Hanušové.

Čtvrtek 14. září od 15 hodin ve Villa Pellé proběhl Retro den s nestárnoucí zábavou. Zvali jsme i vnoučata, ale žádné vnouče svou babičku nedoprovodilo. Nicméně ostatní si odpoledne celkem užily a osvěžily si hry svého dětství. 

Pátek 15. září v 10 hodin ve Villa Pellé proběhlo Spinální cvičení pro zdravá záda, o které byl velký zájem, takže jsem museli další zájemkyně po obsazení sálu odmítat.

Fotogalerie