FRESH SENIOR FESTIVAL

Šestý ročník tradiční akce s názvem Fresh senior festival proběhne ve Villa Pellé a v přilehlé zahradě v pondělí 11. 6. 2018. I letos bude hlavním tématem generační propojení seniorů a budování pozitivního přístupu k životu v pozdním věku.

Celý den od 10 do 20 hodin se budou moc návštěvníci potkat s odborníky z řad poradců z oblasti zdravovědy a psychohygieny. Ve spolupráci s MČ Praha 6 si mohou popovídat i se zástupci dobrovolných hasičů, státní i městské policie, zdravotního záchranného sboru a dalších.

Již ve 12 hodin se můžete zúčastnit přednášky České alzheimerovské společnosti, která představí možnosti léčby, vhodné pomůcky a služby nejen pro nemocné, ale i pro ošetřovatele nemocných.

Ve 13 hodin budou mít zájemci možnost zúčastnit se přednášky s lékařkou angiologie - žilního poradenství.

O hodinu později festival navštíví slavný paralympionik a vítěz mnoha cyklistických závodů, Jiří Ježek, ambasadora projektu Hlavně bezpečně, jehož cílem je prevence bezpečného chování na ulicích a silnicích s ukázkami situací rizikového chování. 

Na hlavním pódiu bude přichystán atraktivní program s pohodovou hudbou, podvečer bude věnován koncertu Pražského Ukulele Bandu a Bílých vran. Vyvrcholením celého dne bude koncert legendárního trumpetisty Laco Deczi & Celula New York.

Rádi bychom, aby návštěvníci prožili příjemný den, inspirovali se seniory, kteří se aktivně setkávají a něco společného tvoří, odnesli si potřebné informace a dozvěděli se další užitečné zajímavosti. Na festivalu nebudou chybět ani soutěže o zajímavé ceny, workshopy a další doprovodný program včetně aktivit, které se netýkají pouze seniorů.

Vstup na festival je opět zdarma.

Těšíme se na shledanou na FRESH SENIOR FESTIVAL 2018 ve Villa Pellé v pondělí 11. 6. 2018 od 10 do 20 hodin.

Fotogalerie